NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

WiarygodnaFirma.pl i PayU.pl

2014-06-24 14:59:49

Współpraca dwóch serwisów.

Dzięki podpisaniu umowy z PayU na świadczenie płatności błyskawicznych, możemy udostępnić nowoczesny panel obsługi płatności i faktur. Od teraz każdy użytkownik dokonujący płatności w serwisie może natychmiast odebrać fakturę VAT od zakupionych usług. Panel w którym dokonujemy wszystkich operacji jest bardzo intuicyjny. Wszystkie narzędzia oraz linki do pobrania faktur znajdują się w jednym widoku bezpośrednio po wejściu w zakładkę „Płatności”.


Ekologiczne rozwiązanie.

Przy przejściu z tradycyjnych faktur na elektroniczne kierowaliśmy się również podejściem do ekologii. W obecnym momencie każdy klient może pobrać fakturę zaraz po zalogowaniu się do własnego panelu użytkownika. Do tej pory fakturę wysyłaliśmy pocztą lub elektronicznie. Faktura elektroniczna wymaga jedynie aby pracownik ją wysłał, ale faktura papierowa wymaga drukowania oraz pakowania do koperty. Dodatkowo do zaklejenia koperty potrzebny jest klej tak samo jak do przymocowania znaczka. Gdy firma nie potrzebuje tych wszystkich elementów nie powoduje zapotrzebowania na takie usługi. Tym samym produkcja zostanie zmniejszona ale zmniejszy się też ilość wycinanych drzew na papier.


Zapraszamy wszystkie firmy które wysyłają faktury do swoich klientów aby przeszły na elektroniczną fakturę. Zadbajmy o wiarygodny wizerunek i o naszą planetę.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: