NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowy program partnerski

2019-01-23 23:38:00

Wiarygodna firma pl

Jest to zewnętrzny procesor certyfikujący który wystawia dokumenty potwierdzające wiarygodność firmy sprawdzaną za pomocą mechanizmu do sprawdzania informacji publikowanych w internecie na temat danej firmy. Każde wystawienie nowego certyfikatu jest poprzedzane weryfikacją informacji na temat danego przedsiębiorstwa. Odnowienie certyfikatu następuje co rok i jest to proces półautomatyczny.

Uruchomienie programu partnerskiego

W celu pozyskania przedstawicieli handlowych oraz nadzorowania ich pracy i prawidłowemu rozliczeniu osiągniętych wyników, zwróciliśmy się do programistów firmy Ads-Center.NET Sp Zo.o., z prośbą o zaprojektowanie mechanizmów systemu typu program partnerski. Narzędzie takie ma na celu automatycznie zliczać wszystkich poleconych nowych kontrahentów i sprawdzać czy zrealizowano płatność. W przypadku zakończenia transakcji sukcesem, przedstawiciel handlowy zostaje nagrodzony prowizją w wysokości 25 % od sumy netto znajdującej się na fakturze.

Automatyczne zliczanie nowych kontrahentów pod danego partnera handlowego oparte jest o tak zwane refflinki które służą do przeprowadzania takich operacji. Refflink jest umieszczany w każdym materiale marketingowym a kliknięcie reklamy powoduje zapisanie ciasteczka na komputerze osoby poleconej. To powoduje przypilnowanie w czasie, gdyby kontrahent od razu nie skorzystał z oferty.

Do promocji udostępniono zwykły refflink który można wbudować w treść promocyjną oraz banery reklamowe o różnych rozmiarach. Jednym z narzędzi jest też kreacja mailingowa dla osób i firm posiadających własne bazy odbiorców. Najważniejszym jednak narzędziem dla przedstawicieli handlowych jest system Sender produkcji firmy Ads-Center.NET Sp Zo.o.. Wspomniany program działa na serwerze i automatyzuje wysyłkę materiałów marketingowych za pomocą e-maila.

Przedstawiciel handlowy jedynie musi pozyskać legalnie adres e-mail i wpisać go w nasz system programu partnerskiego. Skrypt za pomocą serwera wysyła zapytanie ofertowe i jeśli odbiorca kliknie w zgodę na przesłanie oferty oraz zakupi coś to przedstawiciel otrzymuje 25 % od sumy netto na fakturze kontrahenta.

Aby dodatkowo związać się z przedstawicielami handlowymi, dajemy możliwość uzyskania pasywnego dochodu. Jeśli polecony kontrahent po roku przedłuży współpracę z Wiarygodną firmą, przedstawiciel który go polecił ponownie dostanie prowizję.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Praca jest rozliczana za pomocą umowy o dzieło i może stanowić dodatkowe źródło dochodu. Możesz pracować o dowolnych godzinach w dowolne dni. Masz pełną kontrolę nad swoim czasem.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: