NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Program dla partnerów i handlowców

2019-01-02 20:52:00

WiarygodnaFirma.pl

Program certyfikacji wiarygodnych firm znany pod nazwą domeny WiarygodnaFirma.pl jest prowadzony od 2009 roku i skutkuje przeprowadzaniem audytów za pomocą narzędzi internetowych w poszukiwaniu negatywnych opinii i informacji o wskazanej spółce lub firmie. Nagrodą za brak negatywnych opinii jest dostęp do Certyfikatu Wiarygodna Firma wystawianego przez WiarygodnaFirma.pl .

 

Dawniej wspieraliśmy się głównie marketingiem internetowym opartym o wyszukiwarkę Google oraz naturalne wyniki wyszukiwania. W pewnym stopniu to wystarczało aby pozyskać odpowiednią liczbę firm zainteresowanych potwierdzeniem swojej dobrej opinii przed kontrahentami za pomocą wystawianego przez naszą firmę certyfikatu.

 

Obecnie widząc agresywne działania marketingowe stosowane przez naszych konkurentów, zaczynamy doceniać mechanizmy dzięki którym można zwiększyć ilość zainteresowanych naszymi usługami. Na podstawie obserwacji wybraliśmy najlepszy model do prowadzenia naszych działań marketingowych oparty o ludzi którzy zawodowo zajmują się pośredniczeniem w sprzedaży usług i towarów, tak zwanych pośredników handlowych. W celu maksymalnego ułatwienia współpracy dostarczyliśmy rozwiązania programistyczne które mają na celu pilnowanie wszystkich zdarzeń w systemie i automatyczne przypisywanie nowych użytkowników odpowiednim pośrednikom handlowym. Program partnerski WiarygodnaFirma.pl pozwala każdemu zainteresowanemu na osiąganie dodatkowego dochodu w zamian za pozyskiwanie nowych kontrahentów na usługi które świadczy WiarygodnaFirma.pl .

 

Każda osoba która podejmie się współpracy może z dnia na dzień rozpocząć współpracę. Wystarczy posiadać stronę internetową na której może zamieścić nasze materiały marketingowe. Jeśli internauta kliknie w link z reklamy, zostanie automatycznie przypisany osobie która wyświetlała nasze reklamy. To oznacza że jeśli kontrahent zdecyduje się na współpracę z naszą firmą, to nasz pośrednik handlowy uzyska prowizję od obrotu który wygenerował.

 

Aż 25 % prowizji

Wielu internetowych sprzedawców oferuje różne stawki za polecanie i sprzedaż swoich usług. My staramy się godnie wynagradzać swoich kontrahentów. Proponujemy aż 25 % z sumy netto którą opłaci nowy kontrahent za usługi które będziemy na jego rzecz świadczyć. Tak wysoka prowizja zostanie utrzymana w celu godnego wynagradzania naszych pośredników handlowych. Bardzo dobrym narzędziem motywującym jest fakt że każda następna wpłata dokonana przez poleconego kontrahenta nadal generuje prowizję dla naszego handlowca.

 

Poświęcając kilka godzin dziennie na marketing własnej witryny możesz osiągnąć wymierne zyski za pomocą sprzedaży naszych usług. Generując zyski z przyszłych faktur gwarantujesz sobie dodatkowe dochody w przyszłości bez ponoszenia kolejnych nakładów czasu na pracę.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: