NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Przyszedł czas na profesjonalizację

2020-08-10 15:52:00

Nowe elementy serwisu WiarygodnaFirma.pl

Od pewnego czasu pracujemy nad nową odsoną naszego serwisu znajdującego się pod adresem WiarygodnaFirma.pl, Większości nowych elementów nie mamy zamiaru na razie zdradzać. Jednak z pewnością będzie to coś całkiem nowego.

 

Obecnie pracujemy nad biurem podawczym dla naszych nowych partnerów. Wielu specjalistów z różnych dziedzin około firmowych postanowiło rozpocząć z nami stałą współpracę. Dlatego postanowiliśmy wybudować biuro podawcze dla nowych współpracowników.

 

Wszystkie nowe elementy mają na celu wzmocnieni naszego wizerunku jako Wiarygodna Firma i umożliwić dostęp naszych kontrahentów do specjalistów z różnych dziedzin.

 

W najbliższym czasie uruchomimy wspomniane biuro podawcze a dopiero w kolejnych interakcjach będziemy rozbudowywać nowy portal dla firm. Jest to pokierowane chęcią rozbicia zmian na etapy dzięki temu, będziemy sprawniej wprowadzać nowe elementy. Budowa całego nowego portalu od zera spowodowałaby wydłużenie czasu oczekiwania na zamówione oprogramowanie. Z tego powodu też postanowiliśmy rozbić całość modernizacji na kilka etapów co ma skutecznie ułatwić wprowadzanie zmian oraz adaptację naszych kontrahentów z nowościami.

 

Obecnie czekamy na zakończenie prac związanych z wdrożeniem nowego biura podawczego. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego elementu w pierwszym etapie z uwagi na szybkie umożliwienie wielowątkowego rozszerzenia usług oraz udostępnienie naszym kontrahentom ważnych elementów wsparcia ich biznesu. To obecnie nasz priorytet dlatego od tego elementu zaczynamy.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: