NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zawiązanie współpracy z CentrumPrasowe.pl

2015-02-28 18:47:25

Wiarygodna Firma PL

Serwis wiarygodna firma PL to program który ma na celu podniesienia standardów w Polskich przedsiębiorstwach tak aby miejsca pracy były przyjazne osobom na nich pracujących oraz kwestie wysokiej obsługi nie tylko podczas sprzedaży ale również podczas serwisowania swoich produktów lub usług. Nasze działanie powoduje podwyższenie standardów a tym samym poziom profesjonalizacji przedsiębiorstw które zostały wyróżnione unikatową nagrodą w postaci Certyfikatu WiarygodnaFirma.pl . Każda wyróżniona firma staje się ambasadorem naszego programu i promuje swoją postawą kodeks dobrych praktyk biznesowych. Firmy stosujące się do wysokich standardów, poprawiają swoją rentowność. Klient gdy zauważy że jest profesjonalnie obsługiwany również po sprzedaży, chętniej wróci na kolejne zakupy. Firmy o niskich standardach zazwyczaj obsługują każdego klienta tylko jeden raz, klienci zapamiętują złe wrażenia i nie chcą sobie ich ponownie fundować.


Centrum Prasowe PL

Serwis ten ma na celu budowanie wirtualnych biur prasowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Centrum Prasowe PL to efekt wieloletniej pracy nad projektem który miał wspierać przedsiębiorstwa z całej Polski w kontaktach z mediami. W wirtualnej rzeczywistości, możliwość wypromowania własnego działu przeznaczonego dla prasy graniczy wręcz z cudem. Konkurencja jest tak duża na frazy związane z biurami prasowymi że walka o widoczność w pierwszej 30 wyników była by już bardzo kosztowna nie wspominając o wejściu w pierwszą dziesiątkę. Dlatego postanowiono o budowie portalu który będzie skupiać wirtualne biura prasowe oraz będzie utrzymywał je w stałym kontakcie z dziennikarzami. Takie działanie ma na celu wyrównanie szans mikro, małych i średnich firm w dostępie do prasy w opozycji do dużych spółek akcyjnych które są niejako przymuszone do publikacji sprawozdań i ważnych zmian w firmie.


Wzajemna współpraca

Zarząd obu projektów postanowił o wspólnej drodze w nadchodzącej przyszłości. Na mocy porozumienia zawiązano partnerstwo na poziomie usług prowadzanych przez oba projekty. Przez współpracę rozumie się promowanie Centrum Prasowego wśród kontrahentów projektu WiarygodnaFirma.pl . Jednocześnie będzie prowadzona sprzedaż z udzielonym rabatem na konta Premium dołączane do jednego z abonamentów usług serwisu WiarygodnaFirma.pl . Serwis CentrumPrasowe.pl udostępnił na mocy porozumienia konto Premium swoich usług dzięki któremu kontrahenci programu WiarygodnaFirma.pl mogą promować się i budować profesjonalne wirtualne biura prasowe i wykorzystywać wszystkie dodatkowe funkcje które zostały wniesione do konta o rozszerzonych możliwościach.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: