NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa odsłona serwisu WiarygodnaFirma.pl

2020-10-08 07:08:00

Czas na zmiany w Wiarygodna Firma PL

Wraz z mijającym czasem pojawiają się nowe wytyczne dla stron internetowych. Idąc z duchem czasu musimy raz na jakiś czas odświeżyć wygląd oraz mechanizm działania strony, którą prowadzimy. Aby docierać do nowych zainteresowanych Certyfikatami Wiarygodna Firma, musimy dostosować naszą witrynę do najnowszych wytycznych oraz trendów dotyczących stron internetowych. Do tej pory nasza witryna była dobrze widziana jedynie na ekranach komputerów, laptopów i tabletów. Jednak aby dogonić czas musieliśmy wstrzelić się w obecne trendy. Już od 2016 roku, większość witryn jest przeglądanych na ekranach telefonów komórkowych. Z tego względu i my musieliśmy dostosować się do aktualnych trendów.

 

Aby obsługiwać klientów oraz potencjalnych zainteresowanych wraz z osobami chcącymi sprawdzić cudzy certyfikat Wiarygodna Firma PL, musieliśmy przystosować naszą witrynę do ekranów telefonów komórkowych. Nie możemy liczyć na to że naszą stronę ogląda się jedynie na dużych ekranach w które wyposażone są komputery stacjonarne, laptopy czy tablety. To ograniczenie znacząco wpływało na odbiór naszej strony przez odwiedzających. Duży wpływ na naszą decyzję ma również fakt że wyszukiwarki internetowe obecnie bardziej promują witryny internetowe, które wspierają ekrany różnych wielkości dostosowując się do przekątnej wyświetlacza. Aby poprawić widoczność naszej strony zleciliśmy naszej macierzystej agencji marketingowej Ads-Center.NET SP Zoo, rewitalizację całej szaty graficznej tak aby była dostosowana do standardu RWD.

 

Przez blisko dwa tygodnie agencja marketingowa a raczej jej pracownicy ciężko pracowali nad zmianami w strukturze strony aby zmienić jej szatę graficzną z statycznej na responsywną. Efekt można obecnie zobaczyć na wszystkich podstronach naszej witryny. Od teraz Certyfikat Wiarygodna Firma PL, jest widoczny również na niewielkich ekranach bez konieczności powiększania treści. Wszelkie boksy i bloki tekstowe zostały tak skrojone że są dobrze wyświetlane na różnych ekranach. To pozwala zamówić oraz sprawdzić certyfikat Wiarygodnej Firmy PL, na dosłownie każdym urządzeniu z internetem i kolorowym wyświetlaczem wyposażonym w przeglądarkę internetową.

 

Wprowadzone zmiany pozwolą nam dotrzeć do większej ilość firm zainteresowanych Certyfikatem Wiarygodna Firma PL, poszerzając listę firm wyposażonych w wiarygodny certyfikat wydawany na podstawie wielu sprawdzeń oraz czynników kontrolnych. Docierając do szerszej publiczności postaramy się poprawić jakość usług świadczonych przez najróżniejsze firmy. Nasz certyfikat jest naprawdę trudno dostać. Nie rozdajemy go każdej napotkanej firmie. Firmy otrzymujące certyfikat Wiarygodna Firma PL, muszą wykazać się bardzo dobrą opinią oraz brakiem negatywnych opinii w internecie.

 

Jeśli chcesz wyróżnić swoje przedsiębiorstwo, zapraszamy do naszego programu certyfikacyjnego. Sprawdź czy Twoja firma otrzyma certyfikat Wiarygodna Firma PL i dotrzyj z swoją ofertą do innych uczestników naszego programu certyfikacyjnego.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: